Nie myślałem, że będę kiedyś niewymownie szczęśliwy z czegoś, przez co w konsekwencji wszystko mnie boli i ledwo mogę usiedzieć na krześle 😉 Tak czy inaczej spełniania marzeń (a przy okazji podładowywania bateryjek) ciąg dalszy zaowocował pierwszymi lekcjami jazdy konnej. Dodało mi to niesamowicie dużo energii – tej psychicznej, mentalnej, pobudzającej do działania nawet mimo zmęczenia organizmu. Ale na razie o koniach koniec, napiszę conieco jak się więcej dziać będzie.

Poza tym bawię się w bibliotekarza, porządkując bibliotekę tak, by była gotowa do użycia przed wyjazdem i muszę sobie przypominać co chwila, że do wypadu w Bieszczady coraz bliżej i trzeba się z tym obrobić. Jakoś uodporniłem się na te wszystkie wyjazdy i znowu do mnie nic nie trafia, a na koniec spakuję się w ostatniej chwili i pojadę na luzaka 😉

A tymczasem regeneruję siły przed jutrzejszą powtórką z konnej rozrywki i słucham odrobiny bebopu. Zamykam się zatem w czeluściach swej jaskini, a bebopem się dzielę, smacznego.

Bebop – styl jazzowy z początków lat 40. XX wieku. Powstał na wschodnim wybrzeżu USA. Główni twórcy: Charlie Parker (pseud. Bird), Dizzy Gillespie, Thelonious Monk. W porównaniu z wcześniejszymi stylami muzyki jazzowej, np. swingiem, charakteryzował się dużą swobodą interpretacyjną, improwizacją i bogatą rytmiką. Dał początek jazzowi nowoczesnemu.wiki

Cowboy Bebop (jap. カウボーイビバップ, Kaubōi Bibappu) to serial anime z 1998 roku, wyreżyserowany przez Shinichirō Watanabe, składający się z dwudziestu sześciu odcinków (noszą nazwę Sesje), przedstawiający losy grupy łowców nagród, działających w latach 70. XXI wieku. wikiTagged on:         

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *